dowolna

Domy na sprzedaż Brzeziny - Oferty sprzedaży domów

36 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

36 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Podlesie

Brzeziny,świętokrzyskie

819 000 zł110 m² 7 445,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:295 m²

Biuro Nieruchomości Golden House prezentuje: dom jednorodzinny w cichej i pięknej okolicy na nowym osiedlu. Oddalony o 12 km od ścisłego centrum Kielc. Na sprzedaż dom wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Brzeziny

Brzeziny,świętokrzyskie

840 000 zł110 m² 7 636,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:295 m²

Nieruchomość położona jest w Brzezinach, gmina Morawica, ok. 10 km od centrum Kielc. Działka ma 295 m.kw. powierzchni oraz wymiary 16,5m/17,8m. Poza budynkiem na działce znajduje się: po jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Brzeziny

Brzeziny,podkarpackie

499 000 zł80 m² 0,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:35 000 m²

**퐍퐚 퐬퐩퐫퐳퐞퐝퐚ż: 퐖퐲퐣ą퐭퐤퐨퐰퐚 퐧퐢퐞퐫퐮퐜퐡퐨퐦퐨ść 퐳 퐝퐫퐞퐰퐧퐢퐚퐧퐲퐦 퐝퐨퐦퐞퐦 퐢 퐝퐳퐢퐚ł퐤ą ퟑ,ퟓ 퐡퐚!** Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Brzeziny

Brzeziny,wielkopolskie

165 000 zł45 m² 3 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Dom dom do kapitalnego remontu- gm. Brzeziny dobra cena> nieruchomość położona w Gminie Brzeziny, zabudowana budynkiem mieszkalnym o pow. ok. 45m2, nadającym się do rozbiórki. lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Małczewska

Brzeziny,łódzkie

1 999 000 zł200 m² 9 977,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:7 024 m²

Zapraszam gorąco do kontaktu w celu umówienia się na spotkanie i prezentację wyjątkowego miejsca, które może stać się Państwa nowym, wymarzonym domem Czy wiesz, że możemy przygotować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Brzeziny

Brzeziny,lubelskie

270 000 zł60 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 914 m²

Na sprzedaż oferuję Państwu dom jednorodzinny parterowy o powierzchni ok 60m2, usytuowany na działce o powierzchni 19 arów, zlokalizowany w Brzezinach gmina Kraśniczyn. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem

Brzeziny,świętokrzyskie

1 999 000 zł400 m² 4 997,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:11 904 m²

Nieruchomość położona jest w miejscowości Brzeziny, gm. Morawica, 15 km od Kielc. Budynek jest wolnostojący, w układzie trzyskrzydłowym. Część mieszkalna ma ok. 260 m2 powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Brzeziny

Brzeziny,lubelskie

260 000 zł50 m² 5 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom na wsi, drewniany, ocieplony styropianem, na dachu blacha trapezowa, okna nowe pcv. Składa się z jednego dużego pokoju (ok. 30 m2), kuchni, łazienki z prysznicem i korytarza. Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Brzeziny

Brzeziny,świętokrzyskie

430 000 zł141 m² 3 049,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:529 m²

Biuro nieruchomości Golden House prezentuje: tylko U nas! Dom jednorodzinny wolnostojący w stanie surowym zamkniętym. Bardzo blisko Kielc. Na sprzedaż dom o powierzchni 122,39 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Podlesie

Brzeziny,świętokrzyskie

749 000 zł100 m² 7 490 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Na sprzedaż wyjątkowy parterowy dom w Brzezinach, usytuowany w malowniczej, spokojnej okolicy, zaledwie 12 km od Kielc. Dom w stanie deweloperskim o powierzchni 100 m , co daje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Brzeziny

Brzeziny,świętokrzyskie

574 000 zł150 m² 3 826,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 602 m²

Biuro Welcome Home Nieruchomości ma przyjemność przedstawić na sprzedaż dom parterowy o powierzchni użytkowej 132 m , usytuowany na prostokątnej działce o wymiarach 39,07x41m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Brzeziny

Brzeziny,świętokrzyskie

849 000 zł170 m² 4 994,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 140 m²

Biuro Welcome Home Nieruchomości ma przyjemność przedstawić na sprzedaż dom parterowy o powierzchni ok 168 m , z czego 134,26 m stanowi powierzchnię użytkową usytuowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Szkolna

Brzeziny,świętokrzyskie

469 000 zł135 m² 3 474,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:643 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Witam! Do sprzedaży dom jednorodzinny, w stanie surowym zamkniętym z oknami elewacyjnymi, bramą garażową i drzwiami wejściowymi, na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Ludowa

Brzeziny,łódzkie

880 000 zł171 m² 5 146,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:880 m²

W ofercie posiadam parterowy , ustawny ,piękny dom na sprzedaż, o powierzchni 171 m2 z 2022 roku. W skład domu wchodzą: -3 pokoje (15 mkw, 17 mkw, 20 mkw) - salon z otwartą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z tarasem Brzeziny

Brzeziny,świętokrzyskie

2 000 000 zł400 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:11 904 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Irysowa

Brzeziny,łódzkie

676 292 zł165 m² 4 098,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 009 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji ogłoszenie O sprzedaży nieruchomości Ettrick Investment sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie [dalej: spółka], działająca pod nadzorem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Orzeszkowej

Brzeziny,łódzkie

235 000 zł684 m² 343,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:684 m²

Działka w Centrum Brzezin ul .Orzeszkowej WJAZD. Jeśli chcesz mieć Nowoczesny budynek stodoła - to propozycja dla ciebie > Zabudowana w latach 70-tych : stodoła na wprost wjazdu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Sienkiewicza

Brzeziny,łódzkie

144 700 zł31 m² 4 645,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedaży nowoczesny dom modułowy o powierzchni 31,15 mkw! Dom parterowy który może pełnić funkcję mieszkalną, rekreacyjną bądź usługową. Wykonanie w technologii szkieletowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Waryńskiego

Brzeziny,łódzkie

183 333 zł96 m² 1 909,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker obwieszczenie O pierwszej licytacji nieruchomości Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Brzezinach Andrzej Jóźwiak na podstawie art. 953 kpc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Moniuszki

Brzeziny,łódzkie

1 340 000 zł185 m² 7 243 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:875 m²

e-mail: wszystkie oferty na stronie: ta oferta tylko u Nas! bardzo atrakcyjna cena! Jeśli szukasz wyjątkowego i przestronnego domu, w którym można od razu zamieszkać oraz blisko lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Dąbrowa

Brzeziny,świętokrzyskie

930 000 zł103 m² 8 992 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:564 m²

Cena 930000 tys. złotych do negocjacji! Przedmiotem ogłoszenia jest dom jednorodzinny w miejscowości Brzeziny. Urokliwe miejsce, z dala od miejskiego zgiełku. Dojazd do centrum Kielc - 15 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Brzeziny

Brzeziny,śląskie

555 000 zł180 m² 3 083,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 687 m²

Zapraszamy inne biura do współpracy! Prowizja 0%! Dostępne od zaraz! Dom wolnostojący położony w Brzezinach, gmina Przystajń, powiat Kłobucki. Budynek w 2007 roku przeszedł rozbudowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Brzeziny

Brzeziny,świętokrzyskie

455 000 zł110 m² 4 136,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:350 m²

Kameralne osiedle domów jednorodzinnych w otoczeniu zieleni Inwestycja 14-stu domów wolnostojących, zlokalizowanych bezpośrednio przy lesie oraz terenach zielonych. Stan deweloperski wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Waryńskiego

Brzeziny,łódzkie

206 250 zł96 m² 2 148,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:901 m²

Oferta dodana za pomocą multiportalu B e b r o k e r. pl obwieszczenie O pierwszej licytacji nieruchomości Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Brzezinach Andrzej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Brzeziny,podlaskie

185 000 zł112 m² 1 651,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 709 m²

Prezentujemy Państwu siedlisko we wsi Brzeziny, gminna Trzcianne (powiat moniecki). Wieś położona jest blisko rzeki Narew będącej prawym dopływem Wisły oraz przy rzece Biebrzy. Brzeziny znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Sosnowa

Brzeziny,łódzkie

1 440 000 zł205 m² 7 024,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 095 m²

Polecam Państwu nowoczesny i przestronny dom w Brzezinach Dom został wybudowany i wykończony w 2019 roku z dbałością o detale, z wysokiej jakości materiałów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Sosnowa

Brzeziny,łódzkie

1 440 000 zł205 m² 7 024,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 095 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Brzeziny

Brzeziny,łódzkie

73 500 zł21 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:-

Zapraszamy do zakupu pięknych i nowoczesnych domków modułowych w zabudowie szkieletowej drewnianej. Te wspaniałe budynki wkomponują się idealnie w zbliżającą się słoneczną wiosenną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Brzeziny

Brzeziny,świętokrzyskie

370 000 zł130 m² 2 846,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 431 m²

W ofercie proponuję Państwu wspaniały dom usytuowany w spokojnej okolicy tj. w miejscowości Brzeziny k. Morawicy na działce o powierzchni 1431 m2 Charakterystyka Ogólna - Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Irysowa

Brzeziny,łódzkie

780 000 zł285 m² 2 736,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:630 m²

Przedmiotem sprzedaży jest budynek mieszkalny w zabudowie bliźniaczej oraz gospodarczy w miejscowości Brzeziny przy ul. Irysowej. Powierzchnia budynku mieszkalnego to 285 m2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Brzeziny

Brzeziny,świętokrzyskie

900 000 zł250 m² 3 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 785 m²

Oferujemy do sprzedaży dom jednorodzinny , parterowy z poddaszem mieszkalnym o pow. użytkowej ok. 180 m2. Powierzchnia całkowita 250 m2 , Dom jest podpiwniczony. Garaż na poziomie 0,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Brzeziny

Brzeziny,świętokrzyskie

1 200 000 zł250 m² 4 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 785 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Czartoryskiego

Brzeziny,łódzkie

440 000 zł280 m² 1 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:601 m²

Dom z lat osiemdziesiątych (1980)o powierzchni ok 200 mkw umiejscowiony na działce o powierzchni ok 600 mkw. Parter składa się z werandy, hallu, sypialni, pokoju, kuchni z jadalnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Irysowa

Brzeziny,łódzkie

780 000 zł285 m² 2 736,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:630 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Brzeziny

Brzeziny,świętokrzyskie

2 000 000 zł260 m² 7 692,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:11 902 m²

Na sprzedaż wolnostojący dom o pow. użytkowej ok. 260 m2 zlokalizowany w Brzezinach. Nieruchomość świetnie nadaje się na działalność agroturystyczną. Korzystna lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Brzeziny

Brzeziny,świętokrzyskie

910 000 zł280 m² 3 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Na sprzedaż dom o pow. użytkowej ok. 210 m2 (pow. całkowitej ok. 280 m2 ) zlokalizowany na działce o pow. 1100 m2 z budynkiem gospodarczym oraz wiatą, położony w Brzezinach, gm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Chęcińska

Brzeziny,świętokrzyskie

400 000 zł290 m² 1 379,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 151 m²

Dom w stanie surowym, zamkniętym o pow. całkowitej 290 m2 i pow. użytkowej 240 m 2 , zlokalizowany w miejscowości Brzeziny gmina Morawica. Dom wybudowany w 1996 r. składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Brzeziny

Brzeziny,łódzkie

690 000 zł220 m² 3 136,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 219 m²

Na sprzedaż dom piętrowy, podpiwniczony. Dach nowy-blachodachowka. Ogrzewanie- pellet. Kanalizacja, gaz w ulicy. Wnętrze przygotowane do remontu. Na posesji znajduje się duży budynek gospodarczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Perłowa

Brzeziny,świętokrzyskie

595 000 zł204 m² 2 916,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 900 m²

Rezerwacja! na sprzedaż piękny dom o powierzchni 204m2 z dwoma garażami w bryle domu. Dom usytuowany na cudnie zadrzewionej działce o powierzchni 2900m2. Stan domu: surowy, otwarty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Brzeziny,świętokrzyskie

750 000 zł290 m² 1 897 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:980 m²

Dom w miejscowości Brzeziny - sprzedam.Gmina Morawica Nieruchomość z racji dużej powierzchni jest atrakcyjną oferta dla inwestorów dla adaptacji na inne funkcje niż mieszkalne. Dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Brzeziny

Brzeziny,mazowieckie

1 299 000 zł240 m² 5 412,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Biuro nobilea hom ma przyjemność zaoferować Państwu wolnostojący dom w cichej, spokojnej okolicy na granicy krajobrazu chronionego (łąki, las, rzeka mienia) w m. Brzezina. Dom.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij