dowolna

Domy na sprzedaż Brzeziny - Oferty sprzedaży domów

36 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

36 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Przemysłowa

Brzeziny,świętokrzyskie

199 999 zł35 m² 5 714,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:1 485 m²

Biuro Nieruchomości Terra Home oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę rekreacyjną o powierzchni 1485 m znajdująca się w Brzezinach ul Przemysłowa Działka jest ogrodzona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Brzeziny,podkarpackie

159 000 zł115 m² 1 383 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:17 711 m²

Na sprzedaż gospodarstwo rolne Brzeziny, gm. Wielopole Skrzyńskie Na sprzedaż nieruchomość rolna położona w miejscowości Brzeziny, gmina Wielopole Skrzyńskie, powiat powiat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Brzeziny

Brzeziny,wielkopolskie

161 000 zł45 m² 3 577,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Dom do kapitalnego remontu- gm. Brzeziny dobra cena> nieruchomość położona w Gminie Brzeziny, zabudowana budynkiem mieszkalnym o pow. ok. 45m2, nadającym się do rozbiórki. lub kapitalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Brzeziny

Brzeziny,łódzkie

880 000 zł108 m² 8 178,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom Z ogrodem 1000 m | garaż W bryle | możliwość adaptacji strychu | 5 minut do centrum | brzeziny Dom o powierzchni 107,6 m , wybudowany w 2008 roku w technologii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Sosnowa

Brzeziny,łódzkie

1 325 000 zł184 m² 7 193,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 028 m²

Na sprzedaż przestronny, funkcjonalny dom jednorodzinny położony w Brzezinach przy ul. Sosnowej 10 O łącznej powierzchni 184,2 m2 - powierzchnia użytkowa 158,9 m2 Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Brzeziny

Brzeziny,świętokrzyskie

629 000 zł120 m² 5 241,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 120 m , dostępny na działkach o powierzchni: 400 m cena 629 000 zł, 700 m cena 700 000 zł. Budynek został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Brzeziny,świętokrzyskie

699 000 zł147 m² 4 755,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości novadom oferuje Dom z garażem w stanie deweloperskim premium na pięknej działce w Brzezinach! Blisko miasta, a jednocześnie w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Brzeziny

Brzeziny,wielkopolskie

161 000 zł45 m² 3 577,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Brzeziny,świętokrzyskie

729 000 zł147 m² 4 959,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Brzeziny

Brzeziny,łódzkie

720 000 zł94 m² 7 659,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Masz już dość miejskiego zgiełku, ale zależy Ci na bliskości miasta i udogodnieniach z tym związane? Ta oferta spełni Twoje oczekiwania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Brzeziny

Brzeziny,łódzkie

875 000 zł108 m² 8 410,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Kupujesz bez prowizji komfort, bezpieczeństwo i pełna transparentność od pierwszego kontaktu. Dom jednorodzinny położony na jednym z najlepszych i najbardziej cenionych osiedli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Brzeziny,świętokrzyskie

729 000 zł147 m² 4 959,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości własny kąt oferuje Dom z garażem w stanie deweloperskim premium na pięknej działce w Brzezinach! Blisko miasta, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Brzeziny

Brzeziny,świętokrzyskie

699 000 zł147 m² 4 755,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Brzeziny

Brzeziny,świętokrzyskie

670 000 zł125 m² 5 339,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:634 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 125,47 m2 (powierzchnia użytkowa 109,94 m2) zlokalizowany na działce o powierzchni 634 m2 (wymiary działki około 22 m x 29 m).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Brzeziny

Brzeziny,świętokrzyskie

700 000 zł107 m² 6 561,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:642 m²

Na sprzedaż dom parterowy o powierzchni 106,68 m2 zlokalizowany na działce o powierzchni 642 m2 (wymiary około 21 m x 29 m) w miejscowości Brzeziny (gmina Morawica). Dom składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Brzeziny,mazowieckie

1 340 000 zł200 m² 6 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż dom w wyjątkowej lokalizacji Brzeziny 1f (gmina Halinów), zaledwie kilkanaście minut od Warszawy. To idealne miejsce dla osób szukających komfortu życia w otoczeniu natury,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Brzeziny

Brzeziny,świętokrzyskie

699 000 zł147 m² 4 755,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Brzeziny

Brzeziny,łódzkie

905 000 zł108 m² 8 410,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Kupujesz bez prowizji komfort, bezpieczeństwo i pełna transparentność od pierwszego kontaktu. Dom w Brzezinach, ul. Ogrodowa przestrzeń, która koi. Ogród jak z bajki. Gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Brzeziny

Brzeziny,zachodniopomorskie

459 000 zł130 m² 3 530,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Zapraszam do zapoznania się z nieruchomością położoną w Brzezinach powiecie Choszczeńskim. Dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 130mkw posadowiony jest na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Brzeziny

Brzeziny,wielkopolskie

161 000 zł45 m² 3 577,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Brzeziny

Brzeziny,śląskie

260 000 zł80 m² 3 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 350 m²

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą domu wolnostojącego na sprzedaż zlokalizowanego w miejscowości Brzeziny. Budynek usadowiony jest na prostokątnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Brzeziny,świętokrzyskie

1 069 000 zł90 m² 11 877,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Rezerwacja do końca pażdziernika! zadzwoń I poproś O link do innej atrakcyjnej oferty domu W brzezinach! absolutna nowość na rynku -> brzeziny -> oferta domu wolnostojącego! parterowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Brzeziny

Brzeziny,lubelskie

549 000 zł115 m² 4 769,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:26 300 m²

Drewniany dom z duszą bajkowa oaza wśród natury - Działka 2,6 ha Szukasz miejsca, gdzie cisza ma swój zapach, a poranki smakują jak kawa na tarasie wśród drzew. Poznaj tę wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Brzeziny,łódzkie

470 000 zł77 m² 6 103,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:10 109 m²

! umowa przedwstępna! Na sprzedaż oferuję dom wolnostojący z rynku wtórnego zlokalizowany w Brzezinach, w województwie łódzkim, przy ulicy Sienkiewicza. To idealna inwestycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Brzeziny

Brzeziny,wielkopolskie

161 000 zł45 m² 3 577,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem

Brzeziny,świętokrzyskie

1 999 000 zł400 m² 4 997,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:11 904 m²

Nieruchomość położona jest w miejscowości Brzeziny, gm. Morawica, 15 km od Kielc. Budynek jest wolnostojący, w układzie trzyskrzydłowym. Część mieszkalna ma ok. 260 m2 powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Brzeziny,świętokrzyskie

610 000 zł132 m² 4 621,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 602 m²

Dom w Brzezinach - wyjątkowy parterowy dom z garażem, tylko 14 km od Kielc! Możliwość powiększenia działki do ponad 2500 m ! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą domu parterowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Brzeziny

Brzeziny,wielkopolskie

161 000 zł45 m² 3 577,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Brzeziny

Brzeziny,świętokrzyskie

599 000 zł110 m² 5 445,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Osiedle domów jednorodzinnych w otoczeniu zieleni Osiedle położone na południe od Kielc, 8 km do granicy miasta, 13 min dojazd do centrum Kielc. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Waryńskiego

Brzeziny,łódzkie

1 980 000 zł295 m² 6 712 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 386 m²

Jeżeli poszukują Państwo wyjątkowego domu o wysokim standardzie z dużą działką oraz bardzo blisko lasu i rzeki - to ta alternatywa spełni oczekiwania. Lokalizacja: brzeziny, okolice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Brzeziny

Brzeziny,łódzkie

840 000 zł267 m² 3 150,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 375 m²

Sprzedam wyjątkowy dom idealne miejsce dla Twojej rodziny! Marzysz o przestronnym, komfortowym domu w spokojnej okolicy, który zapewni Ci prywatność i komfort codziennego życia? Mamy dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Brzeziny,świętokrzyskie

1 240 000 zł150 m² 8 266,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:719 m²

Nieruchomość położona jest w otoczeniu osiedla domów jednorodzinnych w m. Brzeziny gm. Morawica. Stąd do centrum Kielc jest 13 km. Działka ma 719 m.kw. powierzchni, o bokach długości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Brzeziny

Brzeziny,świętokrzyskie

760 000 zł100 m² 7 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom w stanie deweloperskim na os. Nowe Podlesie w Brzezinach 2 km od osiedla echo II Bilcza Na sprzedaż dom parterowy o powierzchni użytkowej 100 m2 położony na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Brzeziny

Brzeziny,lubelskie

899 910 zł101 m² 8 910 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 340 m²

Na sprzedaż piękny dom wolnostojący zlokalizowany w miejscowości Brzeziny powiat Lubartowski. Dom o powierzchni 101 m2 składa się z jednej kondygnacji, oferując przestrzeń idealną dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Podlesie

Brzeziny,świętokrzyskie

630 000 zł110 m² 5 727,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Biuro nieruchomości Golden House prezentuje: do sprzedania domki jednorodzinne blisko Kielc! Powierzchnia domu 100 m2 Powierzchnia działki 300 m2 W ofercie sprzedaż domy jednorodzinne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Podlesie

Brzeziny,świętokrzyskie

420 000 zł93 m² 4 516,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Biuro nieruchomości Golden House prezentuje: do sprzedania dom jednorodzinny blisko Kielc! Powierzchnia domu 93 m2 ( parter + poddasze) Powierzchnia działki 400 m2 Termin oddania - IV kwartał 2025/.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Brzeziny,lubelskie

590 000 zł115 m² 5 125,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:26 300 m²

English below Urokliwy drewniany domek w sercu natury. Przedstawiamy Państwu bajkowy drewniany dom, o powierzchni 115,11 m 2 , znajdujący się w otoczeniu malowniczych lasów pełnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Brzeziny

Brzeziny,świętokrzyskie

700 000 zł107 m² 6 561,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:642 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Brzeziny

Brzeziny,świętokrzyskie

650 000 zł125 m² 5 180,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:634 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Brzeziny

Brzeziny,świętokrzyskie

530 000 zł120 m² 4 418,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:607 m²

Na sprzedaż dom o powierzchni 119,96 m2 zlokalizowany na działce o powierzchni 607 m2 w miejscowości Brzeziny (gmina Morawica). Dom składa się z: * parteru : przedpokój, salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Brzeziny

Brzeziny,łódzkie

660 000 zł217 m² 3 041,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:824 m²

Atrakcyjny dom Z ogromnym potencjałem - idealny dla rodziny! Marzysz o przestronnym, funkcjonalnym domu w cichej i zielonej okolicy? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij