Serce 0 Ulubione

Lokale handlowo-usługowe Brzeziny - Baza ogłoszeń najmu i kupna

1 ogłoszenie

Sortowanie

Od najnowszych

1 ogłoszenie

10,71 zł/m²280 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:garaż

Do wynajęcia lokal usługowo-handlowy w topowej lokalizacji! Oferujemy przestronny lokal o powierzchni 280 m w samym centrum miasta, idealny pod działalność handlową, usługową lub.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Głowackiego

Brzeziny,łódzkie

50 000 zł17 m² 2 937,72 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż garaż murowany - Brzeziny, ul. Głowackiego 13 Oferuję do sprzedaży murowany garaż o powierzchni 17,2 m2, zlokalizowany w Brzezinach przy ul. Głowackiego. Obiekt znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny

Brzeziny,łódzkie

308 000 zł265 m² 1 162,26 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy - handel/usługi - brzeziny woj. Łódzkie Zapraszam do zapoznania się z ofertą lokalu handlowo - usługowego zlokalizowanego w centrum Brzezin przy skrzyżowaniu ul. Adama.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn Brzeziny

Brzeziny,świętokrzyskie

299 000 zł259 m² 1 155,78 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:14

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal usługowo - handlowy o pow. użyt. 200,24 m2 (pow. całk. 258,7 m2), zlokalizowany na działce o pow. 200 m2 w miejscowości Brzeziny, gm. Morawica. Budynek wybudowany.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij