Obiekt noclegowy Brzeziny

Brzeziny, łódzkie

  • 5 777 777 zł
  • 1 150 m²
  • 5 024,15 zł/m²

Zdjęcie

Martyna Bagniews...

Skontaktuj się

Obiekt noclegowy Brzeziny

Brzeziny, łódzkie

zaktualizowane:
20 maja 2026

5 777 777 zł

1 150 m²

5 024,15 zł/m²

Obiekt noclegowy Brzeziny

Zaktualizowane: 20 maja 2026

5 777 777 zł 1 150 m² 5 024,15 zł/m²

Przeznaczenie:
noclegowe
Pomieszczenia:
25

Pomieszczenia:

25

• Typ oferty: lokal użytkowy na sprzedaż
  • Cena: 5 777 777 zł (5 024,15 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępny: maj 2026
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka lokalu: 1 150 m², 25 pomieszczeń; stan: bardzo dobry
  •   dostosowany do osób niepełnosprawnych
  •   okna: plastikowe
  •   przeznaczenie noclegowe, lokal umeblowany
  • Rozkład lokalu: suterena/2, jednopoziomowe
  • Budynek: rok budowy: 2017
  • Media: prąd, woda, gaz; ogrzewanie: miejskie
  •   opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
  •   klimatyzacja
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Bezpieczeństwo: alarm, domofon/wideofon, drzwi antywłamaniowe
  • Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Przejmij stery w gotowym, doskonale prosperującym biznesie, który łączy nowoczesną energooszczędność z magicznym klimatem leśnej posiadłości.
To rzadka okazja nabycia obiektu, który nie wymaga nakładów finansowych na start i posiada zabezpieczoną płynność finansową dzięki rezerwacjom na lata do przodu. (...)

Agent

Martyna Bagniewska

785 162...

785 162 070

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Martyna Bagniewska

785 162...

785 162 070

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.